Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Rozpis soutěže
Turnaje 1 - 3
Krajské školní ligy
Marina Nováková
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
1
Starty
LOLK mladší žačky - skupina I.
08.06. [OH028]
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
0 branek
23.05. [OH023]
DHK Litovel - Zora Olomouc
15 : 17
0 branek
12.05. [OH018]
L.Zubří - Zora Olomouc
18 : 14
0 branek
08.05. [OH020]
Zora Olomouc - Otrokovice
4 : 7
0 branek
04.05. [OH013]
Zora Olomouc - Žeravice
10 : 20
0 branek
20.04. [OH008]
Zora Olomouc - DHK Litovel
10 : 17
0 branek
07.04. [OH003]
Zora Olomouc - L.Zubří
13 : 22
0 branek
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
04.11. [OE021]
DHK Litovel - Zora Olomouc
21 : 9
0 branek
28.10. [OE016]
UP Olomouc "B" - Zora Olomouc
9 : 18
0 branek
21.10. [OE015]
UP HSC Olomouc - Zora Olomouc
13 : 18
0 branek
13.10. [OE011]
Zora Olomouc - Žeravice
12 : 19
0 branek
29.09. [OE006]
Zora Olomouc - DHK Litovel
10 : 16
0 branek
22.09. [OE001]
Zora Olomouc - UP Olomouc "B"
19 : 5
0 branek
15.09. [OE030]
Zora Olomouc - UP HSC Olomouc
19 : 5
1 branek
Předchozí kola
Podzim 2012 - 3. kolo - výsledky
video
online
Zlín "C" - Kunovice
7 : 17
video
online
Kunovice - L.Zubří
14 : 15
video
online
Zlín "C" - L.Zubří
8 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
6
5
0
1
84 : 58
10
2
Kunovice
6
4
0
2
88 : 55
8
3
Zlín "C"
6
0
0
6
33 : 92
0
Tabulka střelců
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
40
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
34
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
5
Denisa Šopíková
HC Zlín "C"
3
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
10
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Viktoria Volasová
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.