Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
21.10. 10:00
AI028
Přerov - Sokol Telnice
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
25.11. 11:00
AL051
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 26
11.11. 12:30
AL040
Zlín - Nové Bránice
38 : 20
2.liga žen M
24.2. 17:00
AT035
Olomouc - V. Meziříčí
32 : 25
25.11. 16:00
AT028
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
20 : 18
10.11. 17:00
AT023
Bohunice - V. Meziříčí
29 : 28
21.10. 17:00
AT015
Olomouc - Bohunice
18 : 15
14.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 24
2.liga starších dorostenek M
1.5. 13:30
AW059
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
27 : 37
27.4. 11:00
AW056
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
31 : 20
7.4. 14:00
AW046
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
36 : 27
18.11. 13:30
AW026
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
24 : 20
10.11. 15:00
AW023
Tatran Bohunice - Sokol Poruba B
34 : 20
28.10. 09:00
AW018
HK Veselí n.M. - Sokol Poruba B
27 : 16
13.10. 14:00
AW012
HK Hodonín - Sokol Poruba B
35 : 25
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 13:00
AY045
Bohunice - Olomouc
15 : 21
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 10:30
LG047
Hodonín - Měnín
31 : 10
18.11. 12:15
LG026
Veselí n.M. - Bohunice
16 : 0
10.11. 11:30
LG023
Bohunice - Ivančice
21 : 24
13.10. 10:45
LG012
Hodonín - Ivančice
33 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
1.5. 09:15
LJ047
Hodonín - Měnín
21 : 5
18.11. 11:00
LJ026
Veselí n.M. - Bohunice
10 : 16
10.11. 10:00
LJ023
Bohunice - Ivančice
11 : 19
13.10. 09:30
LJ012
Hodonín - Ivančice
6 : 30
Liga Olomouckého kraje - muži
1.6. 10:30
OA088
Kostelec B - Droždín
23 : 32
11.5. 10:30
OA074
Uničov B - Tatran Litovel B
26 : 28
5.5. 10:30
OA069
Senice - SK Velká Bystřice B
25 : 27
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
1.6. 09:00
OD117
Kostelec na Hané - V. Bystřice
17 : 17
11.5. 09:00
OD101
Házená Uničov - Litovel
26 : 9
LOLK starší žáci - skupina I.
11.5. 12:30
OF016
Uničov - V. Bystřice
9 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.