Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Rozpis soutěže
Základní část
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
21.10. 10:00
AI028
Přerov - Sokol Telnice
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
25.11. 11:00
AL051
Zlín - Rožnov p.R.
27 : 26
11.11. 12:30
AL040
Zlín - Nové Bránice
38 : 20
2.liga žen M
24.2. 17:00
AT035
Olomouc - V. Meziříčí
32 : 25
25.11. 16:00
AT028
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
20 : 18
10.11. 17:00
AT023
Bohunice - V. Meziříčí
29 : 28
21.10. 17:00
AT015
Olomouc - Bohunice
18 : 15
14.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 24
2.liga starších dorostenek M
1.5. 13:30
AW059
HK Hodonín - HK Veselí n.M.
27 : 37
27.4. 11:00
AW056
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
31 : 20
7.4. 14:00
AW046
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
36 : 27
18.11. 13:30
AW026
HK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
24 : 20
10.11. 15:00
AW023
Tatran Bohunice - Sokol Poruba B
34 : 20
28.10. 09:00
AW018
HK Veselí n.M. - Sokol Poruba B
27 : 16
13.10. 14:00
AW012
HK Hodonín - Sokol Poruba B
35 : 25
1.liga mladších dorostenek M
10.11. 13:00
AY045
Bohunice - Olomouc
15 : 21
Jihomoravská liga st. žákyň
1.5. 10:30
LG047
Hodonín - Měnín
31 : 10
18.11. 12:15
LG026
Veselí n.M. - Bohunice
16 : 0
10.11. 11:30
LG023
Bohunice - Ivančice
21 : 24
13.10. 10:45
LG012
Hodonín - Ivančice
33 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
1.5. 09:15
LJ047
Hodonín - Měnín
21 : 5
18.11. 11:00
LJ026
Veselí n.M. - Bohunice
10 : 16
10.11. 10:00
LJ023
Bohunice - Ivančice
11 : 19
13.10. 09:30
LJ012
Hodonín - Ivančice
6 : 30
Liga Olomouckého kraje - muži
1.6. 10:30
OA088
Kostelec B - Droždín
23 : 32
11.5. 10:30
OA074
Uničov B - Tatran Litovel B
26 : 28
5.5. 10:30
OA069
Senice - SK Velká Bystřice B
25 : 27
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
1.6. 09:00
OD117
Kostelec na Hané - V. Bystřice
17 : 17
11.5. 09:00
OD101
Házená Uničov - Litovel
26 : 9
LOLK starší žáci - skupina I.
11.5. 12:30
OF016
Uničov - V. Bystřice
9 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2012 - 7. kolo - výsledky
video
online
Zlín "C" - Zlín "A"
3 : 31
video
online
L.Zubří - Kunovice
11 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
116 : 41
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
85 : 63
8
3
Otrokovice
5
3
0
2
70 : 58
6
4
L.Zubří
5
1
0
4
65 : 72
2
5
Zlín "C"
5
0
0
5
23 : 107
0
6
Kunovice
5
2
0
3
58 : 76
-2
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
26
Natálie Mahďáková
HC Zlín "B"
25
Karolína Ševčíková
HC Zlín "A"
22
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
4
Karolína Ševčíková
HC Zlín "A"
3
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zábojníková
HC Zlín "B"
2
Aneta Slováčková
HC Zlín "A"
2
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.