Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Rozpis soutěže
Regionální kvalifikace JV
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Olomouckého kraje - muži
8.6. 17:00
OA073
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
30 : 20
1.6. 16:00
OA087
Žeravice - SK Velká Bystřice B
23 : 25
26.5. 17:00
OA083
Tatran Litovel B - Droždín
22 : 30
8.5. 10:30
OA027
Senice - Droždín
26 : 31
27.4. 16:00
OA064
Žeravice - Dřevohostice
31 : 21
20.4. 15:00
OA060
Droždín - SK Velká Bystřice B
25 : 15
13.4. 10:30
OA052
Uničov B - Droždín
21 : 22
20.10. 16:00
OA022
Žeravice - Tatran Litovel B
29 : 22
13.10. 11:30
OA020
Tatran Litovel B - Kostelec B
36 : 36
23.9. 14:00
OA001
Dřevohostice - Přerov "B"
21 : 19
22.9. 16:00
OA004
Žeravice - Droždín
16 : 27
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
19.5. 10:30
OD116
Žeravice - Velká Bystřice B
17 : 15
27.4. 13:30
OD089
Žeravice - Horka nad Moravou
14 : 9
13.4. 09:00
OD075
Házená Uničov - STM Olomouc
21 : 18
20.10. 14:45
OD026
Žeravice - Litovel
22 : 12
13.10. 09:00
OD024
Litovel - Kostelec na Hané
4 : 15
22.9. 14:45
OD004
Žeravice - STM Olomouc
16 : 23
LOLK starší žáci - skupina I.
26.5. 15:30
OF024
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 20
13.4. 12:30
OF004
Uničov - Sokol II.Prostějov
18 : 22
LOLK starší žáci - skupina II.
8.6. 09:30
OG029
Šumperk - Horka nad Moravou
11 : 18
1.6. 14:30
OG025
Žeravice - Hranice
22 : 14
18.5. 09:30
OG021
Šumperk - Velká Bystřice B
23 : 16
LOLK mladší žačky - skupina I.
27.4. 14:30
OH010
Žeravice - Otrokovice
19 : 9
LOLK mladší žačky - skupina II.
27.4. 12:30
OI010
Žeravice B - UP HSC Olomouc
4 : 14
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
13.10. 10:00
OB012
Litovel - Uničov
24 : 19
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
20.10. 13:30
OC014
Žeravice - Sokol II.Prostějov
17 : 26
6.10. 11:30
OC007
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
17 : 22
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
20.10. 12:30
OE014
Žeravice - DHK Litovel
14 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Kvalifikace - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
4
4
0
0
81 : 44
8
2
KP Brno
4
3
0
1
58 : 50
6
3
Luhačovice
4
2
0
2
56 : 54
4
4
Zlín "A"
4
1
0
3
49 : 71
2
5
Juliánov
4
0
0
4
48 : 73
0
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Handball KP Brno
32
Tomáš Cáb
HC Zubří "A"
20
Alex Mahdal
HC Zlín "A"
16
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
4
Tomáš Cáb
HC Zubří "A"
2
Martin Buček
HC Zlín "A"
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Sedlák
Handball KP Brno
4
Lukáš Popelka
Handball KP Brno
4
Marián Galus
HC Zubří "A"
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.