Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Josef Kolář
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
20.1. 16:00
AZ043
Velká Bystřice - Hlučín
6 : 15
20.1. 14:00
AZ040
Velká Bystřice - Zlín "A"
4 : 21
20.1. 12:00
AZ037
Hlučín - HC Plzeň
17 : 9
20.1. 10:00
AZ034
HC Plzeň - Zlín "A"
10 : 19
20.1. 08:00
AZ031
HC Plzeň - Velká Bystřice
13 : 5
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
19.5. 14:00
OD108
STM Olomouc B - STM Olomouc
12 : 36
8.5. 09:00
OD130
Kostelec na Hané - STM Olomouc
15 : 19
10.11. 08:30
OD046
Litovel - V. Bystřice
5 : 33
13.10. 11:30
OD020
STM Olomouc - V. Bystřice
13 : 13
13.10. 10:15
OD021
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
10 : 11
16.9. 15:00
OD064
STM Olomouc - Kostelec na Hané
15 : 10
16.9. 14:00
OD065
STM Olomouc B - Litovel
18 : 7
15.9. 09:20
OD062
V. Bystřice - Házená Uničov
22 : 13
9.9. 09:00
OD056
Horka nad Moravou - STM Olomouc B
12 : 19
LOLK starší žáci - skupina I.
19.5. 15:30
OF021
STM Olomouc - V. Bystřice
30 : 39
LOLK mladší žačky - skupina I.
2.6. 10:30
OH022
Žeravice - Zlín "A"
19 : 13
23.5. 16:30
OH023
DHK Litovel - Zora Olomouc
15 : 17
14.4. 14:00
OH006
DHK Litovel - Zlín "A"
9 : 19
7.4. 09:00
OH003
Zora Olomouc - L.Zubří
13 : 22
LOLK mladší žačky - skupina II.
12.5. 16:30
OI003
Kunovice - UP Olomouc "B"
18 : 6
12.5. 15:30
OI017
UP HSC Olomouc - Zlín "B"
7 : 24
12.5. 14:30
OI018
UP Olomouc "B" - Kunovice
6 : 25
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
2.11. 17:30
OB021
Litovel - Horka nad Moravou
31 : 23
13.10. 12:45
OB010
STM Olomouc - Velká Bystřice B
41 : 33
16.9. 16:30
OB028
STM Olomouc - Uničov
30 : 19
15.9. 12:00
OB030
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
22 : 30
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
13.10. 09:00
OE011
Zora Olomouc - Žeravice
12 : 19
7.10. 09:00
OE007
DHK Litovel - UP Olomouc "B"
25 : 8
23.9. 09:00
OE002
DHK Litovel - UP HSC Olomouc
14 : 8
Zlínská liga - starší žačky,podzim
15.9. 10:40
ZE005
Velká Bystřice - Holečkova
18 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
video
online
Žeravice B - Kunovice
3 : 23
video
online
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
10
9
0
1
210 : 56
18
2
Zlín "B"
10
8
0
2
164 : 92
16
3
V. Bystřice
10
6
1
3
114 : 101
13
4
UP HSC Olomouc
10
4
0
6
106 : 166
8
5
UP Olomouc "B"
10
2
1
7
81 : 145
5
6
Žeravice B
10
0
0
10
41 : 156
0
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
66
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimková
SK UP HSC Olomouc "B"
11
Veronika Rozumová
HC Zlín "B"
10
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
12
Nikol Dušková
SK UP HSC Olomouc "B"
8
Eva Uhlířová
SK Žeravice B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.