Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Rozpis soutěže
Turnaje 1 - 3
Krajské školní ligy
Martin Hlavinka
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
20.1. 16:00
AZ043
Velká Bystřice - Hlučín
6 : 15
20.1. 14:00
AZ040
Velká Bystřice - Zlín "A"
4 : 21
20.1. 12:00
AZ037
Hlučín - HC Plzeň
17 : 9
20.1. 10:00
AZ034
HC Plzeň - Zlín "A"
10 : 19
20.1. 08:00
AZ031
HC Plzeň - Velká Bystřice
13 : 5
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
19.5. 14:00
OD108
STM Olomouc B - STM Olomouc
12 : 36
8.5. 09:00
OD130
Kostelec na Hané - STM Olomouc
15 : 19
10.11. 08:30
OD046
Litovel - V. Bystřice
5 : 33
13.10. 11:30
OD020
STM Olomouc - V. Bystřice
13 : 13
13.10. 10:15
OD021
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
10 : 11
16.9. 15:00
OD064
STM Olomouc - Kostelec na Hané
15 : 10
16.9. 14:00
OD065
STM Olomouc B - Litovel
18 : 7
9.9. 09:00
OD056
Horka nad Moravou - STM Olomouc B
12 : 19
LOLK starší žáci - skupina I.
19.5. 15:30
OF021
STM Olomouc - V. Bystřice
30 : 39
28.4. 16:00
OF012
STM Olomouc - Sokol HC Přerov
30 : 18
LOLK mladší žačky - skupina I.
23.5. 16:30
OH023
DHK Litovel - Zora Olomouc
15 : 17
14.4. 14:00
OH006
DHK Litovel - Zlín "A"
9 : 19
7.4. 09:00
OH003
Zora Olomouc - L.Zubří
13 : 22
LOLK mladší žačky - skupina II.
12.5. 16:30
OI003
Kunovice - UP Olomouc "B"
18 : 6
12.5. 15:30
OI017
UP HSC Olomouc - Zlín "B"
7 : 24
12.5. 14:30
OI018
UP Olomouc "B" - Kunovice
6 : 25
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
13.10. 12:45
OB010
STM Olomouc - Velká Bystřice B
41 : 33
16.9. 16:30
OB028
STM Olomouc - Uničov
30 : 19
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
13.10. 09:00
OE011
Zora Olomouc - Žeravice
12 : 19
23.9. 09:00
OE002
DHK Litovel - UP HSC Olomouc
14 : 8
Zlínská liga - starší žačky,podzim
6.10. 10:15
ZE019
Holečkova - Otrokovice
32 : 13
Zlínská liga - starší žačky,jaro
7.4. 10:15
ZEJ004
Zora Olomouc - Zlín "B"
22 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2012 - 3. kolo - výsledky
video
online
Zlín "C" - Kunovice
7 : 17
video
online
Kunovice - L.Zubří
14 : 15
video
online
Zlín "C" - L.Zubří
8 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří
6
5
0
1
84 : 58
10
2
Kunovice
6
4
0
2
88 : 55
8
3
Zlín "C"
6
0
0
6
33 : 92
0
Tabulka střelců
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
40
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
34
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
30
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
5
Denisa Šopíková
HC Zlín "C"
3
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
10
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Viktoria Volasová
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.