Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE130
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
20.4. 17:00
AE103
Ivančice - V. Meziříčí
24 : 17
13.4. 11:00
AE097
Maloměřice - Ivančice
22 : 24
23.3. 15:00
AE092
Prostějov - V. Meziříčí
35 : 27
18.11. 17:00
AE044
Telnice - Maloměřice
36 : 25
20.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Prostějov
30 : 23
13.10. 11:00
AE020
Maloměřice - Brno B
25 : 25
6.10. 14:00
AE014
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
2.liga mužů SM
24.3. 10:30
AF095
Holešov - MHK Karviná
29 : 32
17.3. 15:00
AF087
Uničov A - Holešov
31 : 37
9.12. 10:45
AF064
Napajedla - Trnávka
28 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
11.11. 10:30
AF042
Napajedla - Holešov
27 : 27
21.10. 15:00
AF028
Uničov A - Ostrava
36 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
2.liga starších dorostenců M
20.4. 13:00
AI103
HK Ivančice - Hranice
28 : 26
13.4. 13:00
AI097
Maloměřice - HK Ivančice
22 : 33
23.3. 13:00
AI092
Prostějov - Hranice
35 : 31
9.12. 15:00
AI061
Přerov - HK Ivančice
28 : 26
10.11. 11:00
AI039
Přerov - Prostějov
29 : 26
13.10. 13:00
AI020
Maloměřice - Handball KP Brno
28 : 29
7.10. 12:30
AI017
Přerov - Maloměřice
24 : 22
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 15:00
AL103
HK Ivančice - Velké Meziříčí
28 : 33
23.3. 17:00
AL092
Prostějov - Velké Meziříčí
30 : 33
9.12. 09:00
AL064
Napajedla - Rožnov p.R.
22 : 28
18.11. 15:00
AL044
Sokol Telnice - Napajedla
32 : 16
20.10. 17:00
AL026
Velké Meziříčí - Prostějov
41 : 36
Český pohár mužů
16.9. 10:30
AN040
Kostelec n.H. - V. Bystřice
20 : 29
1.9. 17:00
AN016
Žeravice - Kostelec n.H.
23 : 27
2.liga žen M
5.5. 16:00
AT058
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.