Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Rozpis soutěže
Zákadní část
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE130
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
20.4. 17:00
AE103
Ivančice - V. Meziříčí
24 : 17
13.4. 11:00
AE097
Maloměřice - Ivančice
22 : 24
23.3. 15:00
AE092
Prostějov - V. Meziříčí
35 : 27
18.11. 17:00
AE044
Telnice - Maloměřice
36 : 25
20.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Prostějov
30 : 23
13.10. 11:00
AE020
Maloměřice - Brno B
25 : 25
6.10. 14:00
AE014
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
2.liga mužů SM
24.3. 10:30
AF095
Holešov - MHK Karviná
29 : 32
17.3. 15:00
AF087
Uničov A - Holešov
31 : 37
9.12. 10:45
AF064
Napajedla - Trnávka
28 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
11.11. 10:30
AF042
Napajedla - Holešov
27 : 27
21.10. 15:00
AF028
Uničov A - Ostrava
36 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
2.liga starších dorostenců M
20.4. 13:00
AI103
HK Ivančice - Hranice
28 : 26
13.4. 13:00
AI097
Maloměřice - HK Ivančice
22 : 33
23.3. 13:00
AI092
Prostějov - Hranice
35 : 31
9.12. 15:00
AI061
Přerov - HK Ivančice
28 : 26
10.11. 11:00
AI039
Přerov - Prostějov
29 : 26
13.10. 13:00
AI020
Maloměřice - Handball KP Brno
28 : 29
7.10. 12:30
AI017
Přerov - Maloměřice
24 : 22
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 15:00
AL103
HK Ivančice - Velké Meziříčí
28 : 33
23.3. 17:00
AL092
Prostějov - Velké Meziříčí
30 : 33
9.12. 09:00
AL064
Napajedla - Rožnov p.R.
22 : 28
18.11. 15:00
AL044
Sokol Telnice - Napajedla
32 : 16
20.10. 17:00
AL026
Velké Meziříčí - Prostějov
41 : 36
Český pohár mužů
16.9. 10:30
AN040
Kostelec n.H. - V. Bystřice
20 : 29
1.9. 17:00
AN016
Žeravice - Kostelec n.H.
23 : 27
2.liga žen M
5.5. 16:00
AT058
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
24 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - L.Zubří
11.5. 00:00
video
online
Otrokovice - Zora Olomouc
11.5. 00:00
video
online
Zlín "A" - Holečkova
11.5. 00:00
video
online
Velká Bystřice - Zlín "B"
11.5. 00:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
7
7
0
0
252 : 95
14
2
Zlín "B"
7
6
0
1
190 : 131
12
3
Zora Olomouc
7
5
0
2
205 : 123
10
4
Kunovice
7
3
0
4
139 : 163
6
5
L.Zubří
7
3
0
4
139 : 188
6
6
Holečkova
7
2
0
5
134 : 172
4
7
Velká Bystřice
7
2
0
5
93 : 139
4
8
Otrokovice
7
0
0
7
74 : 215
0
Tabulka střelců
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
53
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
52
Monika Bajerová
DHK Zora - Holečkova
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nicola Masarová
HC Zlín "B"
18
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
11
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
12
Kateřina Konůpková
DHK Zora Olomouc
12
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.