Zlínský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
23.3. 16:30
AC096
S.Vršovice - Talent Plzeň "B"
23 : 30
3.3. 10:30
AC073
Sez. Ústí - Chodov B
21 : 22
18.11. 17:00
AC045
Bohemians - Talent Plzeň "B"
24 : 23
7.10. 10:30
AC018
Sez. Ústí - Talent Plzeň "B"
23 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
23.3. 14:30
AK096
S.Vršovice - Ml. Boleslav
26 : 36
Český pohár žen
19.9. 19:00
APR024
H.Brod - Olomouc
15 : 28
2.liga žen Č
17.3. 15:00
AS102
Č.Budějovice - Kobylisy B
24 : 19
2.3. 17:30
AS089
Č.Budějovice - Astra
32 : 23
24.2. 17:00
AS082
Milevsko - Kovofiniš Ledeč n.S.
20 : 21
3.11. 16:00
AS037
Č.Budějovice - Pardubice
27 : 24
30.9. 15:00
AS015
Č.Budějovice - Turnov
23 : 20
1.liga starších dorostenek
10.11. 15:00
AU048
Písek - SVŠ Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenek Č
28.4. 15:00
AV056
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 19
17.3. 17:00
AV044
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
27 : 18
18.11. 11:00
AV026
Č.Budějovice - Astra Praha
18 : 12
28.9. 14:30
AV024
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
26 : 30
28.9. 11:30
AV009
Č.Budějovice - Lokomotiva Cheb
27 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
10.11. 17:00
AX048
Písek - SVŠ Plzeň
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
15.9. 12:30
AY005
J.Hradec - Olomouc
25 : 26
Žákovská liga starších žaček
2.6. 12:30
AZ200
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
2.6. 08:30
AZ196
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
1.6. 16:45
AZ195
Háje - Poruba
22 : 14
1.6. 13:45
AZ192
Zlín "A" - Háje
29 : 13
1.6. 10:45
AZ189
Poruba - Zlín "A"
9 : 14
Zlínská liga - starší žačky,jaro
1.6. 00:00
ZEJ043
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.